ساخت سردخانه

روش ساده ساخت سردخانه

در این مقاله شما می فهمید که چگونه با انتخاب و نصب یک اتاق ذخیره سازی هوای سرد برای نیازهای کسب و کار خود، ساخت سردخانه انجام دهید و مشکل را حل کنید. همچنین شما می توانید از این راهنمایی ها برای ساخت سردخانه بزرگ (از 4 متر مکعب یا 141 فوت مکعب) برای یک خانه مسکونی استفاده کنید. ساخت سردخانه به این روش برای نگهداری گوشت، سبزیجات و میوه ها، لبنیات و سایر محصولات می تواند مورد استفاده قرار گیرد .

برای ساخت سردخانه ابتدا نیاز به یک اتاق دارید. سایز و اندازه این اتاق ها بسته به نیاز شما متغیر است، که البته ساخت آن چندان ساده هم نیست!

سه راه اصلی برای ساخت سردخانه وجود دارد:

استفاده از اتاق های از پیش ساخته شده برای ساخت سردخانه

ساخت و جمع آوری اتاق از پانل های ساندویچ گرم برای ساخت سردخانه

استفاده از اتاقک های کوچک یا انبار ساختمان برای ساخت سردخانه

@image

پس از اتمام اتاق برای ساخت سردخانه، شما باید تجهیزات یخچال را برای نگهداری دمای مطلوب جهت ساخت سردخانه نصب کنید.

نصب تجهیزات بدون دخالت پرسنل واجد شرایط دشوار است؛ تنها گزینه ساده موجود برای نصب و راه اندازی استفاده از خود یخچال خنک کننده است.

1- اتاق های پیش ساخته جهت ساخت سردخانه:

این ساده ترین و سریع ترین راه برای تهیه و ساخت سردخانه کامل است. اتاق پیش ساخته برای ساخت سردخانه مجموعه ای از پانل های ساندویچی تهیه شده با حرارت بالا و پرشده از پلی یورتان با اتصال ویژه ای از اتصالات صاف و مستقیم و زاویه دار است.

علاوه بر این، این اتاق را می توان در یک محل جدید برای ساخت سردخانه نصب و راه اندازی کرد. اتاق پیش ساخته در حال حاضر تنها شامل یک اتاق با یک درب نوسانی است. ابعاد آن هم مانده است که میزان حجم یا اندازه هایی که از سردخانه انتظار دارید چقدر است. برای ساخت سردخانه می توانید این اتاق ها را از یکی از نمایندگی های تولید کننده تهیه کنید.

اتاق های پیش ساخته برای ساخت سردخانه به دو نوع تقسیم می شوند که در نوع اتصال پانل ها به یکدیگر متفاوت است:

اتاق های پلاستیکی پروفیل (معمولا 'اتصال ' Dovetail ' نامیده می شود.

اتاق قفل (یک قفل غیر عادی، ساخت در پانل ساندویچی

@image

ساخت سردخانه با این اتاق ها با قفل های بی نظیر ساخته شده، با انعطاف پذیری و جداسازی چندگانه که یک دسته ثابت از پانل ها را در میان خود قرار می دهد. اتاق با مفاصل شیار جهت ساخت سردخانه ارزان تر هستند. اما در این نوع ساخت، نیاز به استفاده از مهر و موم ها در مفصل ساخت سردخانه است. این مهر و موم ها معمولا پلاستیکی و آلومینیومی هستند تا هم سبک باشد و هم عایق. به همین دلیل، این اتاق ها به ندرت در عرض / طول بیش از 2-3 متر ساخته نمی شود.

برای ساخت سردخانه قیمت یک اتاق پیش ساخته احتمالا تا حدودی بیشتر از دو نوع دیگر است. با این حال، برای ساخت سردخانه این یک راه آسان و سریع برای دسترسی به یک اندازه با کیفیت خوب، بدون بدون

مشاوره تخصصی

متخصصین این شرکت آمادگی خود را جهت حل مشکلات سیستم های برودتی صنعتی شمااعلام نموده و در صورت نیاز مورد (موارد) را در کادر زیر مرقوم فرمایید

rcipower

با پست الکترونیک با ما در تماس باشید

info@farasardco.com

نشانی شرکت : تهران - خیابان توحید - خیابان پرچم - پلاک 65

نشانی کارخانه : ایران - شهر قدس - بلوار امامزاده - بعد از چهار راه گلبرگ - مجتمع 47 - پلاک 9 - کد پستی: 3153613111