آیس بانک تهویه مطبوع

آیس بانک تهویه مطبوع

برند آیس بانک

FARASARD

کاربرد

صنعت ساختمان و تهویه مطبوع

دمای آب سرد خروجی ( °C )

2 تا 4

IceBank2.jpg IceBank2.jpg
IceBank3.jpg IceBank3.jpg
 • کمپرسور

  سمی هرمتیک ،

  مبرد

  اتیلن گلایگول، R22 ، R404 A ،

  نوع کندانسور

  آب ، هوا ،

  حداکثر زمان استفاده در روز ( ساعت )

  12 ساعت ،

  جنس وان داخلی

  گالوانیزه یا استنلس استیل ،

  پوشش نهایی

  ساندویچ پانل ،

  جنس شاسی

  تیر آهن ،

  جنس عایق

  پلی یورتان تزریقی ،

  ضخامت عایق (میلیمتر)

  50 تا 100 ،

  ویژگی

  قابلیت چند مداره شدن با تغییر در ابعاد کوئل ، دارای حوضچه آبسرد با عایق بندی مناسب ، امکان کنترل سیستم سیرکوله توسط تابلو برق ، قابلیت حمل و نقل بصورت یکپارچه ، ثابت ماندن دمای آب در مدت زمان استفاده ، قابلیت ذخیره سازی یخ در مواقع استفاده نکردن از دستگاه ، قابلیت شارژ با حداقل میزان گازمبرد ،

  گروه رنگی

  سفید ، سیاه ، آبی ، نقره ای ، خاکستری ،

  پشتیبانی و خدمات پس از فروش

  تامین و تعمیر قطعات ، تعویض و تعمیر محصول ، نصب ،

  مدت زمان تعویض و تعمیر

  2

  روز ،

  مدت زمان تامین قطعات و تعمیر

  1

  هفته ،
 • آیس بانک تهویه مطبوع
  هزینه های گزاف انرژی به ویژه تأمین سرمایش ساختمان های بلند مرتبه اداری، تجاری و مسکونی بیشترین مبلغ سرمایه گذاری اولیه و هزینه های مصرف (برق و گاز) و تعمیر و نگهداری را به خود اختصاص داده است. لذا مدیریت تولید و توزیع انرژی در این بخش روز به روز بیشتر احساس شده و از این رو در کلیه کشورها ساختمان های جدید از دستگاه های Ice Bank به عنوان منبع ذخیره انرژی سرمایشی در جهت مدیریت صحیح انرژی استفاده می نمایند.
  این شرکت مفتخر است که برای اولین بار در ایران با تلاش و با تحقیق و برنامه ریزی دقیق موفق به ساخت دستگاه های آیس بانک با شیوه های جدید در دنیا و نصب آن در تعدادی از ساختمان های مدرن کشور شده است.
  سیستم های Internal Melting و External Melting و همچنین سرمایش با استفاده از دستگاه آیس بانک به صورت مستقیم Direct Cooling و همچنین موارد ترکیبی دیگر قابلیت بسیار زیادی را جهت تحقق مدیریت انرژی و پایین آوردن هزینه های مربوطه فراهم آورده است.
  فراسرد افتخار همکاری با شرکت های بزرگی همچون مپنا، سازه های صنعتی آذران و نیز چندین مجتمع مسکونی را در زمینه طراحی و اجرای آیس بانک تهویه مطبوع داشته است.
  این شرکت آماده است تا با استفاده از تخصص و تجربه کافی در این زمینه، در خدمت متقاضیان محترم اعم از شرکت های مهندسین مشاور، شرکت های ساختمانی و بلند مرتبه سازان باشد.

مشاوره تخصصی

متخصصین این شرکت آمادگی خود را جهت حل مشکلات سیستم های برودتی صنعتی شمااعلام نموده و در صورت نیاز مورد (موارد) را در کادر زیر مرقوم فرمایید

rcipower

با پست الکترونیک با ما در تماس باشید

info@farasardco.com

نشانی شرکت : تهران - خیابان توحید - خیابان پرچم - پلاک 65

نشانی کارخانه : ایران - شهر قدس - بلوار امامزاده - بعد از چهار راه گلبرگ - مجتمع 47 - پلاک 9 - کد پستی: 3153613111