یخساز کافی شاپ

روند افتتاح یک کافی شاپ در یک شهر کوچک با روشی که شما در یک شهر بزرگ انجام می دهید فرق چندانی ندارد. شما باید سعی کنید یک یخساز کافی شاپ بی نظیر برای مغازه پیدا کنید که مورد توجه بیشتر ساکنان شهر واقع شود و می توانید با مشورت از دوستان ، بستگان و همسایگان در شهر خود این کار را انجام دهید. مانند هر مشاغلی که قصد شروع کار را دارید ، باید از خود بپرسید که آیا عزم ، تعهد و زمان لازم برای برنامه ریزی را در اختیار دارید و از بودجه لازم برای کافی شاپ برخوردار هستید.

ایده ای بی نظیر برای مغازه کافی شاپ تهیه کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید مغازه ای را تهیه کنید که فقط در زمینه بستنی های ساخته شده از میوه ، گیاهان دارویی و یخ تخصص داشته باشد ، در مورد این ایده و یخساز کافی شاپ تحقیق کنید و بدانید که آیا دیگر بستنی های منطقه در حال حاضر این کار را انجام می دهند؟ در غیر این صورت ، چند نمونه از بستنی ها را با یخساز کافی شاپ خود تهیه کرده و آنها را به دوستان ، بستگان و دانش آموزان در مدارس متوسطه و دانشگاههای مجاور آن بدهید.

برنامه کاری خود را برای مغازه آماده کنید. در برنامه تجارت بیان کنید که چرا بستنی و کافی شاپ شما از رقابت متمایز است ، همچنین مبلغ پولی که برای افتتاح مغازه و دستگاه های مورد نیاز مثل یخساز کافی شاپ نیاز دارید ، را بررسی کنید.

چند سؤال برای شما وجود دارد: وقتی به خرید یک یخساز کافی شاپ می روید ، فقط یک ایده کلی درباره آنچه دوست دارید یا آنچه نیاز هست دارید؟ آیا از جستجوی 250 گزینه برای یافتن محصول مناسب ، خودداری می کنید؟ وقتی به دنبال خرید یک دستگاه یخساز کافی شاپ تجاری هستید گزینه های زیادی وجود دارد ، فقط یک دستگاه یخساز کافی شاپ وجود ندارد که برای همه نوع مناسب باشد. پس ناامید می شوید ، اما با پاسخ دادن به چند سؤال متداول و توضیح برخی از گزینه ها ، ما می توانیم بسیاری از آن ناامیدی ها را تسکین دهیم و به شما کمک کنیم تا یک دستگاه یخساز کافی شاپ مناسب داشته باشید.

یخ باعث می شود نوشیدنی های تازه با کیفیت بهتری ارائه شود و همچنین می تواند به دفاتر ، مراکز درمانی و کارخانه ها کمک کند تا یک تفریحات سرگرم کننده و دلپذیر را فراهم کنند. برای میلیون ها نفری که از خرد شدن یخ در دهان خود لذت می برند ، گزینه های گوناگونی شامل برخی از یخساز کافی شاپ ها وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

1-یخساز کافی شاپ از نوع قالبی:

استاندارد ترین نوع یخ تولید شده در دستگاه های یخی تجاری و یخساز کافی شاپ ، یخ های قالبی است. این نوع یخ برای نوشیدنی های گازدار، نوشیدنی های مختلط و خدمات ضیافت ایده آل است. با این حال، یخ های قالبی و مکعبی ممکن است سخت ترین برای جویدن باشد.

دستگاه یخساز قالبی با توانایی تولید ازkg200 الی kg200000 در شبانه روز می تواند به عنوان یخساز کافی شاپ مناسب برای کسب و کار شما باشد ، یخساز کافی شاپ قالبی فراسرد در کلیه مناطق ایران قابل استفاده می باشند ، در سطح ایران کارخانه های بسیار کمی قابلیت تولید یخساز کافی شاپ را دارند این محصول به دلیل استحکام و عمر طولانی و کیفیت بی نظیر خود در حال حاضر با بیش از 200 نقطه در ایران در حال استفاده می باشد در زیر اطلاعاتی در مورد این محصول و یخساز کافی شاپ درج کرده ایم.

یخساز کافی شاپ از نوع قالبی می تواند برای انواع نوشیدنی های کافی شاپ شما مورد استفاده قرار گیرد از مزیت یخساز کافی شاپ از نوع قالبی می توان به حمل آسان و قابل نصب بودن بدون نیاز به ساختمان در تمامی نقاط مثل: داخل کانکس و کانتینر اشاره کرد روکش خارجی یخساز کافی شاپ قالبی استنلس استیل می باشد و همچنین قسمت داخلی این نوع یخساز کافی شاپ کاملاً گالوانیزه و یا استیل می باشد.

2-یخساز کافی شاپ از نوع پولکی :

این نوع یخ ها از دوام بیشتری برخوردار هستند همچنین یخ های این نوع یخساز کافی شاپ به هم نمی چسبند این یخساز کافی شاپ مناسب برای نوشیدنی های خیلی گرم هستند همچنین در مواقعی که می خواهیم یخ زیبایی و ظاهر خود را حفظ کند مورد استفاده قرار می گیرند.

تمامی یخساز کافی شاپ شرکت فراسرد دارای 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در سراسر ایران هستند.

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!

مقالات مرتبط

در حال حاضر مقاله مرتبط ثبت نگردیده است!

مشاوره تخصصی

متخصصین این شرکت آمادگی خود را جهت حل مشکلات سیستم های برودتی صنعتی شمااعلام نموده و در صورت نیاز مورد (موارد) را در کادر زیر مرقوم فرمایید

rcipower

با پست الکترونیک با ما در تماس باشید

info@farasardco.com

نشانی شرکت : تهران - خیابان توحید - خیابان پرچم - پلاک 65

نشانی کارخانه : ایران - شهر قدس - بلوار امامزاده - بعد از چهار راه گلبرگ - مجتمع 47 - پلاک 9 - کد پستی: 3153613111