• فراسرد
  • فراسرد

Call the customer support + 98 (21) 66903810-11


یخساز پودری
فراسرد

صنایع بتن سازی
با توجه به راندمان بالا و حجم بسیار کم قابلیت نصب بر روی دستگاه بچینگ را داشته و حجم یخ و حتی آب خروجی دستگاه ، قابلیت سردکردن بتن را به طور کامل داشته و در صورت نصب تنها آب مصرفی بتن می بایست محاسبه و در مخزن بچینگ اضافه گردد.
توضیح اینکه دستگاه فوق جهت سردکردن مخازن آب مخصوص بتن استفاده شده و آب سرد همراه با یخ را جهت تولید بتن فراهم می سازد.
صنایع غذایی و کشتارگاههای طیور
ویژگی :
یکی دیگر از موارد متداول استفاده از دستگاه یخ پودری – ژله ای صنایع سوسیس و کالباس – نان صنعتی و کشتارگاههای طیور و کارخانجات نوشابه و آب میوه میباشد. حجم کم و قابلیت تولید یخ به تنهایی و یا یخ + آب از مزیت های این دستگاه بوده و مانند یک دستگاه چیلر قادر به سردکردن مخازن آب و مایعات دیگر می باشد.
مصارف شیلاتی
1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در سراسر ایران

فراسرد


مصارف شیلاتی
مهمترین ویژگی یخ های تولید شده در این دستگاه در صنایع شیلاتی شکل و دمای آن می باشد به ترتیبی که علاوه بر بهداشتی بودن یخ ، ضمن نگهداری ماهی و دیگر آبزیان بدون کمترین اثرگذاری و برندگی به طور کامل آنها را پوشانده و پس از ذوب شدن به راحتی قابل جایگزین می باشد.
عدم چسبندگی یخ های تولید یکی از مهمترین امتیازات این دستگاه بوده و تولید و دپو یخ را در مدت های طولانی ممکن می سازد و در صورتیکه در دستگاههای دیگر پس از خرد شدن و نگهداری به یکدیگر چسبیده و استفاده از آن را دشوار می نماید .
1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در سراسر ایران

فراسرد دانلود کاتالوگ

فراسرد