چیلر شیر سردکن

شیر سرد کن

شیر سرد کن چیست؟

دستگاه شیر سرد کن، نوعی چیلر است که برای استفاده و نگهداری از شیر تازه دوشیده شده معمولا مورد استفاده قرار می گیرد. شیر تازه دوشیده شده چون که تازه است می تواند به منبع بیماری ها و جمع آوری میکروب ها تبدیل شود در صورتیکه اقدامات لازم بر روی آن صورت نگیرد. دستگاه چیلر شیر سرد کن یک سیستم خنک کننده شیر مدولار است که فوراً شیر را از ژنراتور دیزل از 35 تا 4 درجه سانتیگراد خنک می کند. این سیستم می تواند مقدار زیادی شیر در روز را سرد کند. دستگاه چیلر شیر سرد کن مقرون به صرفه ترین روش جمع آوری شیر خنک شده با کیفیت عالی از مراکز جمع آوری شیر را فراهم می کند.شرکت فراسرد چیلر شیر سرد کن را ارائه می دهد که از عملکرد بالایی برخوردار می باشد. ما در زمینه ارائه شیر سرد کن های با کیفیت و با دوام پیشرو هستیم.

مشخصات شیر سرد کن چیست؟

چیلر شیر سرد کن از جنس استیل ضد زنگ باکیفیت هستند که نگهداری و استفاده آنها بسیار آسان است. چیلر شیر سرد کن طراحی شده منحصر به فرد ما در صنعت از تقاضای زیادی برخوردار هستند. ما از مشتری های زیادی در سرتاسر کشور برخوردار هستیم زیرا به دلیل داشتن کولرهایی با ظرفیت های مختلف با تنظیمات مختلف به خوبی شناخته شده ایم. شیر سرد کن های دارای امکان نصب و نگهداری آسان می باشند.

@image

اندازه عملکرد های فعالیت شما با نوع چیلر شیر سرد کن مورد نیاز شما ارتباط زیادی دارد. در مدل های قدیمی چیلرهای لبنی از مخزن دو جداره با سیم و آب و خنک کننده که مخزن شیر را احاطه کرده است استفاده می شود.چیلرهای شیر سرد کن با آب گرم گرما را به یک منبع آب مانند برج خنک کننده منتقل می کنند. چیلرهای خنک کننده با آب به یک اتاق مکانیکی احتیاج دارند زیرا تجهیزات ویژه ای دارند. از امکانات شیر سرد کن می توان به قابل اعتماد بودن و مقرون به صرفه بودن این چیلر اشاره کرد.

خنک سازی و ذخیره سازی مناسب یک عامل شگرف در کیفیت کلی شیر شما است. واحد میعان مؤلفه اصلی خنک کننده مخزن شیر شما است. انتخاب یک واحد چگالشی به اندازه مناسب به شما امکان می دهد شیر خود را به سرعت و با کمترین هزینه انرژی خنک کنید. کولرهای لوله ای قبل از رسیدن به مخزن خنک کننده با تبادل گرمای شیر تازه با آب سرد که در جهت مخالف جریان دارد شیر شما را خنک می کنند. کولرهای لوله ای می توانند منجر به کاهش 50 درصدی در هزینه های انرژی شوند در حالی که با خنک کردن سریعتر توسط شیر سرد کن کیفیت شیر خود کیفیت مصرف شیر را صرفه جویی می کنند در ضمن باعث صرفه جویی در هزینه می شوند. سرمایش سریع رشد باکتری ها را مهار می کند و به اطمینان از تولید شیر با کیفیت بالاتر کمک می کند. چیلرهای شیر سرد کن با کم کردن بار سیستم تبرید شیر کولر ، هزینه انرژی را به طرز چشمگیری کاهش می دهند.

@image

ما یکی از تولیدکنندگان و تأمین کنندگان معتبر در زمینه شیر سرد کن و ارائه دهنده طیف وسیعی چیلر شیر سرد کن های با کیفیت هستیم که به طور گسترده برای لبنیات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. دامنه محصولات ارائه شده با استفاده از مواد اولیه با کیفیت برتر ساخته شده و مطابق با استانداردها و هنجارهای جهانی کیفیت است. این شیر سرد کن ها بادوام و با قیمت های پیشرو در بازار در دسترس هستند. علاوه بر این ، مشتریان ارزشمند ما مطابق با نیاز خود می توانند از این مشخصات در متناسب با مشخصات متنوع شیر سرد کن استفاده کنند. ما اطمینان حاصل می کنیم که محصولات ما از جمله شیر سرد کن های شرکت فراسرد ارائه شده توسط ما عاری از هرگونه نقص هستند.

دستگاه چیلر شیر سرد کن

دستگاه چیلر شیر سرد کن

دستگاه چیلر شیر سرد کن همانگونه که از نام آن برمی آید از تلفیق 2 بخش مخزن نگهداری شیر(سه جداره) و یک دستگاه چیلر ( با مایع گلایکول ) ساخته شده .

مشاهده

مشاوره تخصصی

متخصصین این شرکت آمادگی خود را جهت حل مشکلات سیستم های برودتی صنعتی شمااعلام نموده و در صورت نیاز مورد (موارد) را در کادر زیر مرقوم فرمایید

rcipower

با پست الکترونیک با ما در تماس باشید

info@farasardco.com

نشانی شرکت : تهران - خیابان توحید - خیابان پرچم - پلاک 65

نشانی کارخانه : ایران - شهر قدس - بلوار امامزاده - بعد از چهار راه گلبرگ - مجتمع 47 - پلاک 9 - کد پستی: 3153613111